אמבולנס פרטי

ברוכים הבאים לאתר 

-----

זמינות 24 שעות ביממה

-----

מאחלים לכל בית ישראל רפואה שלימה 

---

סידורי הלוויה ושירותי קבורה לכל הדתות

---

מחלקה נפרדת לנפטרים


 
 
 
 

אמבולנס פרטי

 
 


 

הזמנת אמבולנס פרטי - נוהל החזרים


האם ניתן לקבל החזר על הזמנת שירות פרטי?

אכן כן. לחברות רבות, ובהן חברתנו, יש הסדרים עם קופות החולים ועם המוסד לביטוח לאומי, כך שאם תזמינו מהן שירות תוכלו לקבל בדיוק את אותו החזר שהייתם מקבלים לו הזמנתם שירות ממגן דוד אדום. כמובן שיש כללים ותקנות שצריך לעמוד בהם על מנת לקבל את ההחזר, אבל כל מי שעומד בהם יוכל לקבלו גם אם הזמין אמבולנס דרך חברה פרטית

מהם התנאים לקבלת ההחזר?

הנה לפניכם הרשימה המלאה של הזכאויות לקבלת החזרים כספיים:

 • אדם שמפונה לבית חולים באמבולנס של מד"א או באמצעות ניידת טיפול נמרץ (נט"ן) או אמבולנס טיפול נמרץ (אט"ן) ומתאשפז שם – זכאי לקבל החזר מלא של התשלום על הפינוי.
   
 • אדם שמאושפז או שוהה בחדר המיון בבית חולים אחד ומועבר על דעת הצוות הרפואי לבית חולים אחר לא ישלם כלל על ההעברה, ולא משנה אם בית החולים בחר להזמין אמבולנס של חברה פרטית או של מד"א.
   
 • אדם שמפונה לבית חולים באמבולנס ועל פי החלטת הצוות הרפואי אין צורך לאשפזו – לא יהיה זכאי לקבלת החזר על התשלום עבור האמבולנס, בין אם הוא רגיל ובין אם הוא פרטי. אם מדובר בהעברה בניידת נט"ן או אט"ן – יוחזרו לו 50% מהמחיר ששילם בעבור השירות.
   
 • אדם לא יהיה זכאי לקבלת החזר על העברה מבית החולים בו היה מאושפז לבית חולים סיעודי או למחלקה סיעודית, בין אם ההעברה בוצעה באמבולנס של מד"א ובין הם היא נעשתה דרך חברה פרטית.
   
 • אדם שמשוחרר מבית החולים ובוחר להזמין אמבולנס דרך חברה פרטית או רגיל כדי לחזור לביתו – יעשה זאת בתשלום מלא ולא יהיה זכאי לקבלת החזר.
   
 • אישה הרה שנתקפת בצירי לידה ומתפנה לבית החולים באמבולנס זכאית לקבלת החזר רק אם בית החולים ממוקם במרחק של למעלה מ-40 ק"מ ממקום הימצאה. ההחזר ניתן על ידי המוסד לביטוח לאומי, כשבכל מקרה האישה ההרה היא זו שצריכה לשלם על הנסיעה של עשרים הקילומטרים הראשונים. הביטוח הלאומי ישלם רק עבור המרחק העודף מהקילומטר העשרים ועד לבית החולים, ורק אם יוכח בוודאות שהאישה אכן סבלה מצירי לידה.
   
 • החוק קובע, כי אדם שרופא במרפאה מחליט כי יש לפנותו לבית החולים לא יהיה זכאי להחזר בשום מקרה, גם לא אם ההעברה התבצעה בניידות אט"ן או נט"ן. למרות זאת, ישנם מקרים בהם קופות החולים כן מאשרות החזר שכזה, ולכן יש לבדוק כל מקרה לגופו.
   
 • אם התרחש אירוע רפואי במקום ציבורי שבמהלכו איבד אדם את ההכרה ואדם אחר הזמין עבורו אמבולנס פרטי, רגיל או ניידת מיוחדת, מזמין השירות יקבל החזר מלא בעבור שירותי ההעברה בכל מקרה (גם אם האדם שאיבד את הכרתו לא אושפז בבית החולים).
   
 • במקרה של תאונת עבודה ימומנו שירותי האמבולנס על ידי המוסד לביטוח לאומי, ובמקרה בו ההעברה לבית החולים התרחשה במועד אחר מיום התקרית – על ידי קופות החולים.

שירותי אמבולנס פרטי  - מה עוד צריך לדעת!

כשמזמינים שירותי פרטי יש לוודא שהחברה עומדת בכל התקנות שנקבעו על ידי משרד הבריאות, ובהן פיקוח מלא על ידי מנהל ורופא, הפעלה של מוקד טלפוני במהלך כל שעות היממה, אבזור הרכבים בכל הציוד הרפואי המתאים, ביצוע בדיקות תקינות שגרתיות לרכבים, קיום תקשורת רציפה בין נהגי הרכבים, וידוא שבכל צוות שיוצא לקריאה יש גם פרמדיק ועוד.חברתנו פועלת באישור משרד הבריאות ומפעילה שירותי אמבולנסים פרטיים

למידע בנוגע למנגנון ההחזרים או להזמנת אמבולנס חייגו  

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת האמבולנסים שלנו מפעילה שירותי אמבולנס פרטי ועומדת בכל התקנות המפורטות באתר משרד הבריאות.

לקבלת מידע נוסף בנושא החזרים ולהזמנת אמבולנס חייגו עכשיו 

 
 
 
 
 
 
 
 
רבים תוהים מדוע צריך שירות אמבולנס פרטי כשיש שירותי בריאות ציבוריים שהמדינה מסבסדת, ביניהם גם השירות של מגן דוד אדום (מד"א). התשובה היא, שהחברות הפרטיות מספקות שירותי העברת חולים אל בתי החולים במחירים שהם הרבה יותר זולים במקרים בהם אין זכאות לקבלת השירות מקופת החולים, וכן שחברות אלה מספקות שירותים נוספים שלא מסופקים על ידי מד"א, כגון העברת נפטרים, העברת חולים לבתי חולים במדינות אחרות, העברת תרופות, ארגון סידורי קבורה ועוד.
 
 
 
אמבולנס פרטי